• +90 216 470 49 90

BİZ KİMİZ?

2005 Yılında kurulan HTT Yüksek Isı İzolasyon ve Sızdırmazlık Malz. San Tic. Ltd. Sti.,genç ve dinamik ekibi sayesinde kısa zamanda sektörlerde kendini üst seviyeye çıkarmıştır.

Çalısanlarının sektördeki uzmanlığını dünya çapındaki partnerlerinden aldığı teknolojik destekle birleştirerek bir tedarikçiden öte, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızla cevap veren bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Yedi yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’de 200’ün üzerinde şirkete hizmet veren ve 12 ülkeye ihracat yapan bir firma konumuna gelmiştir. Şirketimiz insan sağlığına gösterdiği hassasiyet nedeniyle kanserojen madde içeren hiçbir ürünün satışını yapmamaktadır.

Şirketimizin ana faaliyet alanı yüksek ısı izolasyon malzemelerinin satışı ve türbin izolasyonu, vana ceketi, kumaş katmanlı kompansatör ve egzoz izolasyonu gibi endüstriyel izolasyon uygulamalarıdır.

Bunların yanında iş güvenliği ekipmanları satışı da yapmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini benimsemiş olan şirketimiz bu prensip doğrultusunda kendisini her alanda lider konuma getiren Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Ürünlerimizin ithalatından başlayan kalite süreci, son kullanıcıya ulaşıncaya kadar özenli bir biçimde takip edilmektedir.

HTT ailesi olarak müşterilerimize bize duydukları güvenden dolayı teşekkür ederiz.

KALİTE BELGEMİZ